ÇAĞLAYAN SERA PLASTİK
FİRMA PROFİLİ

HAKKIMIZDA 

Çağlayan Sera Plastik Ltd. Şti.nin temelleri 1960 yılın da merhum Mehmet ÇAĞLAYAN  tarafından atılmıştır.1971 yılında seracılık sektörünün önde gelen tedarikçi firması olarak ; sera demiri,sera malzemeleri  ve Şişecam fabrikasının sera camı bayiliğini uzun yıllar ÇAĞLAYAN SERACILIK adı altında  sürdürülmüştür.

Değişen pazar arayışıyla birlikte 2006 yılın da plastik sanayisinde taşıma kasası üretimi yatırımıyla birlikte ‘CSP ÇAĞLAYAN SERA PLASTİK’ markası olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Teknoloji çağının vermiş olduğu gereksinimler karşısında; 2008 yılın da faaliyete aldığımız  Antalya Organize Sanayi Bölgesin de bulunan  ‘’Plastik Kasa İmalatı ‘’ fabrikamıza entegre edilmiş  ‘’Granül Üretim’’ fabrikamızla  birlikte hizmet ve kalite den ödün vermeden, müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu unutmadan, çalışmalarımıza her geçen gün kendimizi yenileyerek ve  geliştirerek devam etmekteyiz.

MİSYON

Kaliteli ürün,hızlı ve güvenilir teslimatın bütün çiftçilerimizin hakkı olduğuna inanıyoruz. Çağlayan Sera Plastik ailesi olarak bunun için çalışıyoruz.

VİZYON 

Yenilikçi bakış açımızla ,kalite den ve güvenilir hizmet den ödün vermeden, müşteri memnuniyetin de lider firma olarak hizmet vermek .

İletişim Bilgileri

Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım 1. Cadde No:5 Döşemealtı Antalya
0242 258 04 40
info@csp.com.tr